Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Polecamy

Lipcowe polecajki:

 

Korolewicz Danuta

Rejs po miłość

       Dwudziestoletnia Julita, piękna, odważna i pełna radościżycia dziewczyna, jest szczęściarą - z wzajemnością zakochała sie w bogatym przystojniaku i nawet potencjalna rywalka walcząca o jego względy nie może jej zagrozić. Czar pryska, gdy mężczyzna pokazuje swoje prawdziwe, brutalne oblicze. Po rozstaniu z ukochanym zrozpaczona Julita nieumyślnie doprowadza do pożaru, w którym doznaje poważnych oparzeń.Jej życie już nigdy nie będzie takie samo....Czy dziewczynie uda się otrząsnąć po tragedii...? Czy znajdzie miłość?
             

 

 

Katarzyna Nosowska

                   A ja żem jej powiedziała

        Ta książka to petarda!!! Wydawało się, że w internecie już nic nas nie zaskoczy. I wtedy pojawióła się ona.Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwiężle i szczerze,  bez owijania w bawełnę. Ze zrozumieniem, bez pouczania.

                                                                                                                            

 

 

 

Ryszard Ćwirlej

Jedyne wyjście

     Jest rok 2012. W małym miasteczku zostaje porwany 17-letni syn miejscowego biznesmena. Porywacze żądają okupu i zabraniają kontaktować się z policją, ale wieść o uprowadzeniu chłopaka szybko się roznosi. Ojciec próbuje wszystkimi sposobami odnaleźć syna, nawet tymi nie dokońca legalnymi. On i policja wpada na trop porywaczy.

W tym samym czasie znika również matka rocznego dziecka. Czy te dwie sprawy się łączą, czy mają coś wspólnego? Tego próbuje sie dowiedzieć młoda policjantka Aneta Nowak. Czy jej sie uda? Czy starsi koledzy będą chcieli jej posłóuchać?

 

 

Alfred Szklarski

Maciej J. Dudziak

Tomek na Alasce

Tomek, kapitan Nowicki oraz Sally przybywają na Alaskę tym razem jako uczestnicy wspólnej wyprawy naukowej.  Na miejscu okazuję się, że grupa geologów i kartografów, do której mieli dołączyć, zniknęła bez śladu. Tomek, kapitan Nowicki i Sally ruszaja na północ w akcji ratowniczej... Tylko czy uda im się uratować kolegów? Co ich spotka w czasie akcji....?

 

 

 

Guido Van Genechten

Rikuś

 

 

      Wzruszająca historia o byciu innym i akceptacji siebie takim, jakim się jest.

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

Święta z książką

Utworzono dnia 17.12.2020

Świąteczne propozycje Przypominamy, że coraz bliżej święta więc zapraszamy naszych czytelników po świąteczne "czytadła", które umilą Wam czas świąt. Zapraszamy dużych i małych czytelników do skorzystania z naszego świątecznego asortymentu....

czytaj dalej na temat: Święta z książką

Kalendarium

Lipiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny