Mała Książka Wielki Człowiek
Mała książka Wielki Człowiek | Instytut Książki

Przed nami V edycja akcji czytelniczej " Mała książka - wielki człowiek". Akcja ta ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku 3-6 lat tj. w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do naszych bibliotek (Żelazków, Kokanin i Skarszew) otrzyma w prezencie wyjątkową "Wyprawkę Czytelniczą". W wyprawce tej znajduje się książka "Pierwsze czytanki dla..." oraz Karta Małego Czytelnika. Za każdą wizyte w bibliotece zakończoną  wypożyczeniem książki dziecko dostaje naklejkę - po zebraniu 10 naklejek uhonorowany zostanie imiennym dyplomem. Zapraszamy również dzieci z Ukrainy, ponieważ dostaliśmy w tym roku kilka książek w języku ukraińskim.

AKTUALNOŚCI:

Zaproszenie na Dzień Kobiet

Utworzono dnia 26.02.2024

Parkowe poczytanki - otwarcie parku w Żelazkowie

Utworzono dnia 03.08.2020

Otwarcie żelazkowskiego parku.

W Żelazkowie 22 lipca 2020 r. odbyło się uroczyste otwarcie zrewitalizowanego parku.

Środki pochodziły z Unii Europejskiej za pośrednictwem Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Olbrzymi i zabytkowy XVIII -wieczny park zyskał nowa odsłonę. Powstały przepiękne nowe parkowe alejki, dwie fontanny, kwitnące klomby i miejsca wypoczynku ozdobione rzeźbami ogrodowymi przedstawiającymi zmieniające się pory roku.

czytaj dalej na temat: Parkowe poczytanki - otwarcie parku w Żelazkowie

Mała Książka Wielki Człowiek V edycja

Utworzono dnia 09.11.2022, 12:24

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.