Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Mała Książka Wielki Człowiek
Mała książka Wielki Człowiek | Instytut Książki

Biblioteka Publiczna Gminy Żelazków i filie biblioteczne w Dębem, Skarszewie, Kokaninie, Russowie zapraszają Małych Czytelników z roczników 2015-2018 do udziału i odbioru Wyprawek Czytelniczych. Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które są już czytelnikami, jak i te , które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną. Dzieciom z poprzedniej edycji wydajemy nowa Kartę Czytelnika i Dyplom Małego Czytelnika.
Z a p r a s z am y do udziału w projekcie.

POMAGAMY SANDRZE WOLNIAK !!!

W bibliotece w Żelazkowie oraz w filiach  zbieramy korki plastikowe dla Sandry !!!

Sandra to 7 miesięczna dziewczynka, mieszkanka Niedźwiad, która walczy z SMA1 - Rdzeniowym Zanikiem Mięśni.
Aby mogła żyć potrzebuje leku, który kosztuje 10,8 mln zł !!!

Link do zbiórki na Siepomaga

AKTUALNOŚCI:

Parkowe poczytanki - otwarcie parku w Żelazkowie

Utworzono dnia 03.08.2020

Otwarcie żelazkowskiego parku.

W Żelazkowie 22 lipca 2020 r. odbyło się uroczyste otwarcie zrewitalizowanego parku.

Środki pochodziły z Unii Europejskiej za pośrednictwem Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Olbrzymi i zabytkowy XVIII -wieczny park zyskał nowa odsłonę. Powstały przepiękne nowe parkowe alejki, dwie fontanny, kwitnące klomby i miejsca wypoczynku ozdobione rzeźbami ogrodowymi przedstawiającymi zmieniające się pory roku.

czytaj dalej na temat: Parkowe poczytanki - otwarcie parku w Żelazkowie

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.